فعالیت از سال 1376

درباره فرهنگ گستر

هدف این فروشگاه از ابتدا انتخاب بهترین و با کیفیت ترین محصولات و ارائه آن با کمترین قیمت به مشتریان بوده تا این کالای ضروری برای فرزندان ایران زمین با قیمتی مناسب تر و با تنوع بالا برای هر سلیقه ای در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

به شما این اطمینان را میدهیم که قیمت های ارائه شده در فروشگاه فرهنگ گستر و تخفیف های ارائه شده پایین ترین قیمت های ممکن برای هر کالا می باشد، در صورتی که شما قیمت پایین تری سراغ دارید در قسمت پشتیبانی سایت مطرح کنید و مطمئن باشید که پیگیری و رسیدگی خواهد شد..

خبر خوب برای شما عزیزان این است که در صورت نیاز به تعداد بالای یک کالا، امکان استفاده از تخفیفات پلکانی و خرید با قیمت عمده فراهم شده است که میتواند کمک بزرگی به سبد خانواده باشد.

فروشگاه ما

در این فروشگاه سعی شده است با استفاده از تجربه کادر مجرب این فروشگاه که قریب بیست سال فروش و ارتباط مستقیم با مشتریان عمده و جزئی و شناخت کامل برند های نوشت افزار، محصولات با کیفیت و شناخته شده را به شما معرفی کنیم.

یکی از اهداف مهم ایجاد فروشگاه اینترنتی معرفی و حمایت تولید کنندگان داخلی و برندهای ایرانی و فروش محصولات با کیفیت آن ها می باشد. شعار ما: بالاترین تنوع لوازم التحریر + پایین ترین قیمت + شناخت و حمایت ازمحصول با کیفیت ایرانی

مطمئنیم تجربه خوبی از خرید، در ذهن شما عزیزان نقش میبندد. در قسمت پشتیبانی منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.